Uzavřená Tour pro hosty společnosti Metrostav. Turnaje ve velmi přátelské atmosféře na mistrovských hřištích po celé České republice.

Novinkou v letošním roce bude zastavení na hřišti Golf Parku Plzeň - Dýšina. Tradičním vyvrcholením bude turnaj na Konopišti.
Hrací kategorie HCP 0 – 19,9, HCP 20,0 – 27,9, HCP 28,0 - 36 a 37 – 54

Pokračujeme v charitativním projektu "Společně podporujeme", projekt založil Metrostav a.s. s cílem pomoci nestátním neziskovým organizacím a lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Do projektu se můžete zapojit:

  • finančním příspěvkem v hotovosti v den konání turnaje v rámci Metrostav Golf Challenge 2009
  • finančním příspěvkem převodem na účet 1002 168 880/0400

Darované částky lze na základě darovací smlouvy uplatnit při odpisu ze základu daně fyzických i právnických osob. Projekt je administrován Nadací Auxilia.
Charitativní jamku "Společně podporujeme", se soutěží nearest to the pin, kde Vám dáváme možnost společně s námi podpořit vybraný charitativní projekt/organizaci. Pravidla charitativní jamky: každý hráč má šanci vsadit, že na jednu ránu zasáhne green charitativní jamky, proti společnosti Metrostav, pokud hráč na první pokus zasáhne green, Metrostav zdvojnásobí jeho sázku! Vaše účast na charitativní jamce je zcela dobrovolná.

Místa a termíny

Karlštejn sobota 25. duben
Hluboká sobota 13. červen
Ypsilon - Liberec sobota 11. červenec
Plzeň - Dýšina sobota 29. srpen
Konopiště sobota 12. září

Termíny turnajů / registrace