page

Metrostav Golf Challenge 2008

Popis

Uzavřená Tour pro hosty společnosti Metrostav. Turnaje ve velmi přátelské atmosféře na mistrovských hřištích po celé České republice.

Novinkou v letošním roce jsou hřiště na Karlštejně a Ypsilonka v Liberci. Tradičním vyvrcholením budou turnaj na Konopišti.
Hrací kategorie HCP 0 – 19,9, HCP 20,0 – 26,0, HCP 26,1 - 36 a 37 – 54

Pokračujeme v charitativním projektu "Společně podporujeme", projekt založil Metrostav a.s. s cílem pomoci nestátním neziskovým organizacím a lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Do projektu se můžete zapojit:

  • finančním příspěvkem v hotovosti v den konání turnaje v rámci Metrostav Golf Challenge 2008
  • finančním příspěvkem převodem na účet 1002598370/27400
Darované částky lze na základě darovací smlouvy uplatnit při odpisu ze základu daně fyzických i právnických osob. Projekt je administrován Nadací Auxilia.
Charitativní jamku "Společně podporujeme", se soutěží nearest to the pin, kde Vám dáváme možnost společně s námi podpořit vybraný charitativní projekt/organizaci. Pravidla charitativní jamky: každý hráč má šanci vsadit, že na jednu ránu zasáhne green charitativní jamky, proti společnosti Metrostav, pokud hráč na první pokus zasáhne green, Metrostav zdvojnásobí jeho sázku! Vaše účast na charitativní jamce je zcela dobrovolná.

Místa a termíny

Karlštejnsobota26. duben
Nová Amerika
sobota24. květen
Hlubokásobota14. červen
Ypsilon - Liberec
sobota12. červenec
Konopištěsobota13. září

Turnaj

Partneři turnaje